Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polar Fis Advanced - ktoś zakładał to cudo?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Polar Fis Advanced - ktoś zakładał to cudo?

    a, że tak się zapytam co to wszystko ma do auta kolegi ??? zaczynacie robić zbędną dyskusję i OT koledze w wątku :twisted:

  • #2
    Polar Fis Advanced - ktoś zakładał to cudo?

    404 Not Found

    tu jest conieco na stronie Golfa 6
    Forum golf6.pl • Temat - Montaż Polar Fis

    W sumie ciekawy temat, można obniżać lusterka, włączać/wyłączać cornery itp. itd. a wszystko z maxi-dota. Do tego programowalne toto jest. Nie trzeba nic lutować i w razie sprzedaży auta - wyjąć do następnego.
    Pozdrawiam
    Marcin

    Komentarz


    • #3
      Enriquez, ja dzisiaj zamówiłem Polar FIS+ Advanced (PF03) z przesyłką kurierską więc za kilka dni zdam relację czy to faktycznie działa z moim samochodem.

      Komentarz


      • #4
        Ile zapłaciłeś wraz z przesyłką do Polski?

        (Jak z anonima będzie można pisać to bałagan będzie na forum.)

        Komentarz


        • #5
          daj znać
          Pozdrawiam
          Marcin

          Komentarz


          • #6
            greg44, 1304 zł (wg kursu z dnia wczorajszego). 50 euro kosztuje przesyłka FedEx-em, w sumie 300 euro. Można to przesłać również za 20 euro ale przesyłka idzie dłużej.
            Widziałem możliwości tego urządzenia na YT i stwierdziłem, że muszę to mieć
            Dzisiaj rano otrzymałem numer do śledzenia przesyłki więc sprzęt jest już wysłany.
            Jak tylko otrzymam zakładam i zdam relację.

            Komentarz


            • #7
              ToMo1978, czekamy z niecierpliwością :satan
              Spalanie śr. 6,2 ON Soft Made by Tune-Up

              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=66476

              Komentarz


              • #8
                Mnie najbardziej interesuje, czy będzie można obserwować zapchanie DPFa
                Pozdrawiam
                Marcin

                Komentarz


                • #9
                  Enriquez, z tego co czytałem na ich forum to projekt jest w ciągłej modernizacji (aktualizacje softu co 2 tygodnie). Generalnie autorzy są otwarci na potrzeby użytkowników i spełniają w miarę możliwości ich prośby. Myślę, że nie powinno być problemu. Napisz na ich oficjalnym forum zapytanie to może przy kolejnej aktualizacji wrzucą tę wartość zapełnienia filtra do listy wyświetlanych wartości. W sumie to jest bardzo fajna informacja dla posiadaczy aut w DPF-em.
                  Ja jestem dobrej myśli bo projekt cały czas jest rozwijany i widać zaangażowanie ze strony twórców.

                  Komentarz


                  • #10
                    No ciekawe, czekam na relacje :diabelski_usmiech
                    My "Silver"
                    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=66739
                    Pimpness Car Detailing - renowacja lakieru, pranie tapicerki, renowacja skóry, czyszczenie i konserwacja tapicerki skórzanej, renowacja reflektorów, powłoka kwarcowa, kompleksowe czyszczenie pojazdów.

                    Komentarz


                    • #11
                      no i o to chodzi.
                      Pozdrawiam
                      Marcin

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez ToMo1978
                        1304 zł
                        Troszkę sporo i nie sporo, ciekawe jest to, ze soft sprzętu cały czas jest rozwijany i są wprowadzane zmiany, dodatkowe funkcje.

                        Komentarz


                        • #13
                          Paczka przyszła wczoraj z Hiszpanii (bardzo szybko) i w nocy zabrałem się za montaż ...
                          ... generalnie jestem pod wielkim wrażeniem, trochę mnie zatkało i do 3:00 rano siedziałem w samochodzie bawiąc się nowym urządzeniem.
                          1304 zł to niewiele za tyle nowych możliwości i banana na twarzy
                          Enriquez, po ściągnięciu najnowszego softu beta można obserwować dosłownie wszystko co się dzieje z DPF-em, czyli: poziom zapełnienia, procedura oczyszczania, temperatury przed i za filtrem - po prostu bajka :lol:
                          Masz tam kilka stron parametrów i każdą oddzielnie konfigurujesz, tzn. ile stron, ile parametrów na stronie i jakie parametry. Do wyświetlenia jest naprawdę długa lista parametrów. Za ten gadżet warto zapłacić te pieniądze - uwierzcie mi
                          Teraz coś co mnie powaliło kompletnie. W wersji advanced tego urządzenia jest bardzo dużo "gratisów" :lol:
                          Pewnie nie wszystko opiszę ale spróbuję:
                          1. Wizualizacja OPS na MaxiDocie w formie cyferek
                          2. Wizualizacja climatronika na Columbusie :lol: - tak, tak w O2 z 2006 roku pokazuje mi wizualizację - czyli jednak da się odpalić tę wizualizację w O2 przed liftem ze starym panelem - po prostu w menu komfort zaznaczasz pokaż climatronik i ile sekund ma być wyświetlany na Columbusie po zmianie ustawień klimy
                          3. Można zakodować dzienne w halogenach i ich moc (to samo co robimy za pomocą VCDSa), zakodować kierunkowskazy, przeciwmgielne, itp. wszystko z poziomu MaxiDota
                          4. Można zakodować automatyczne domykanie szyb po zamknięciu auta
                          5. Można zakodować lusterko zewnętrzne tak aby zmieniło swoją pozycję do parkowania i potem powróciło do pierwotnego ustawienia
                          6. Mamy "stoper", ustalamy od jakiej prędkości do jakiej ma mierzyć czas rozpędzania, np. od 0 do 100 km i pokazuje wynik z dokładnością chyba 2 miejsc po przecinku. Jest też możliwość mierzenia czasów okrążeń.
                          7. W module komfortu i module diagnostyki jest tyle opcji, że już nie pamiętam bo wchodząc w kolejne szczękę miałem coraz bliżej zawieszenia

                          Spróbuję nakręcić filmik i wrzucę na YT z całym przeglądem wszystkich funkcji ale nie dam rady zrobić tego dzisiaj bo jedziemy świętować

                          Komentarz


                          • #14
                            no to kręć.
                            Pozdrawiam
                            Marcin

                            Komentarz


                            • #15
                              Przepraszam za jakość ale najważniejsze widać:


                              Jeździłem trochę z tym urządzeniem i naprawdę daje radę. Z wyświetlaniem climatronika nie jest idealnie ale poprawiają to. Temperatury pokazuje dobrze ale gubi się na przyciskach manualnych.
                              Temperaturę oleju pokazuje raczej realnie (to było dla mnie najważniejsze).
                              Pozdrawiam.

                              Komentarz


                              • #16
                                ToMo1978, SUPER sprawa !! , cena też zbyt wysoka nie jest, w zależności kto i do czego to potrzebuje

                                Komentarz


                                • #17
                                  Kuźwa, wygląda na to, że naprawdę działa...

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Ciekawe czy nie gryzie sie to z modulem bluetooth jak to bylo w przypadku Kufateca.

                                    ToMo1978, obniza Ci sie lusterko podczas parkowania :?:
                                    Marek



                                    Octavia Scout 2.0 TDI, Diamond Silver
                                    Fiat 126p FL 650E, Żółć Wątrobowa

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      ToMo1978, zajefjna sprawa z tym cudeńkiem , może podzielisz się jakimiś nowymi doświadczeniami :satan
                                      Spalanie śr. 6,2 ON Soft Made by Tune-Up

                                      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=66476

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        W Giełdzie jest ogłoszenie - Nexus6 sprzedaje nówkę.

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Jeżeli obniża lusterko tzn., że można to zrobić też z poziomu VCDSa. Tylko jak?
                                          18" Klub

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Jeżeli obniża lusterko tzn., że można to zrobić też z poziomu VCDSa. Tylko jak?
                                            Można jak masz potencjometr w lusterku i elektrycznie przesuwane siedzenie z pamięcią.

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Nie musi mieć siedzeń z pamięcią, działa samo jak ma się lusterko z potencjometrem.

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Zamieszczone przez marbab
                                                Ciekawe czy nie gryzie sie to z modulem bluetooth jak to bylo w przypadku Kufateca.

                                                ToMo1978, obniza Ci sie lusterko podczas parkowania
                                                Podobno wszystko chodzi z BT bardzo ładnie, jednak nie potwierdzę bo mój zestaw głośnomówiący nie jest fabryczny.
                                                Lusterko obniża się i działa super - nie ma żadnego problemu. Jak chcecie to skręcę film :P - generalnie to jest dla mnie zbyteczne i ustawiłem tę funkcję na manual, tzn. jeżeli pokrętło zmiany ustawień lusterek jest w pozycji środkowej to nic się nie dzieje, jak przestawiam na R to po włożeniu biegu wstecznego obniża się, po wrzuceniu na luz powraca do pozycji pierwotnej, czyli do jazdy. Generalnie ta funkcja zmiany położenia lusterka jest przypisana do biegu wstecznego a nie do czujników parkowania.

                                                sziaba, to naprawdę kawał dobrego urządzenia i jestem zachwycony. Bardzo mi się przydaje temperatura oleju bo pomimo, że wskazówka temperatury cieczy pokazuje dawno 90 stopni to olejowi sporo brakuje. Moja jest po programie więc jak chcę wykorzystać w pełni potencjał mocy czekam cierpliwie na olej :lol:

                                                Generalnie chłopaki we wtorek wypuścili kolejny soft, o którym zostałem poinformowany drogą mail-ową. Przy pierwszym podłączeniu urządzenia do ich systemu rejestrujesz się i jesteś na bieżąco.
                                                Ja zainstalowałem ten box w taki sposób, że mam wyprowadzony port USB na wysokości pedała hamulca, musiałem trochę tej pianki podciąć i teraz aktualizacja softu zajmuje mi 5 minut bez rozbierania czegokolwiek. Jeżeli ktoś będzie zainteresowany to podrzucę fotkę jak to siedzi.

                                                Reasumując: polecam. Wcześniej chciałem zamówić urządzenie Kufateca ale chłopaki z silnikami BMN mieli problemy z odczytem parametrów więc sobie odpuściłem.
                                                Jak urządzenie jest włączone to jest problem z diagnostyką VCDS-em bo gubi się i wariuje. Wczoraj byłem na przeglądzie więc wyłączyłem je z poziomu menu i nawet jeżeli auto jest na gwarancji nie ma z nim problemu. Po przeglądzie wystarczy wcisnąć OK na 10 sekund i pojawia się nowe magiczne menu na maxidocie.
                                                Oczywiście po wyłączeniu polarisa VCDS zachowuje się normalnie bo urządzenie jest "wypięte".

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  ToMo1978, dzieki za info. Zapodaj fotki jak to siedzi.
                                                  Marek



                                                  Octavia Scout 2.0 TDI, Diamond Silver
                                                  Fiat 126p FL 650E, Żółć Wątrobowa

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X